Новини

на попередню сторiнку

Приютівська громада поділилася досвідом практичного використання дронів

Приютівська громада поділилася досвідом практичного використання дронів

На Кіровоградщині, у Льотній Академії Національного авіаційного університету Приютівська громада поділилася досвідом практичного використання дронів, повідомляють «Олександрійські новини».

4 грудня, розпочав роботу Українсько-корейський науково-практичний семінар «Розбудова інноваційних структур з розробки, випробувань та використання безпілотних літальних апаратів»інформує офіційний сайт Приютівської об'єднаної громади.

У відкритті семінару взяли участь заступник голови ОДА Світлана Лобанова, представник компанії «SafeusDrone» Воонг Шин Квак, начальник ЛА НАУ Сергій Неділько, керівник Агенції регіонального розвитку Олександр Гавриленко та експерт Тетяна Головченко, перший проректор ЛА НАУ Олександр Чумак, директор Інституту Степу Ігор Семеняка та представники об’єднаних територіальних громад, органів влади та бізнес-структур.

Зокрема, прикладами практичного використання безпілотних літальних апаратів у Приютівській об’єднаній територіальній громаді поділився її голова Андрій Коломійцев. Починаючи з 1 вересня 2018 року на базі Головківського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Приютівської селищної ради працює безкоштовний гурток «Оператори дронів», в якому навчаються більш як 20 дітей. Наразі, матеріально-технічна база гуртка налічує 6 комплектів безпілотних літальних апаратів для дрон-рейсингу (високотехнологічний вид спорту) та один Phantom 4 Pro, призначений для професійного знімання фото- та відеоматеріалу.

Крім того, в рамках семінару обговорено інвестиційні проєкт, що стимулюють розвиток інноваційних технологій у сфері розробки безпілотних літальних апаратів в Україні, трансфер технологій між Республікою Корея та Україною у галузі виробництва безпілотних літальних апаратів, створення R&D лабораторії безпілотних літальних апаратів та ін.

Фото з сайту Приютівської ОТГ 

Відео Льотної академії НАУ


0    358     05.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!