Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії діятимуть мобільні пункти обігріву

В Олександрії діятимуть мобільні пункти обігріву

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, діятимуть мобільні пункти обігріву, повідомляють «Олександрійські новини».

З метою убезпечення громадян, особливо людей похилого віку, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження взимку, міський голова підписав розпорядження про соціальний захист громадян у зимовий період 2019-2020 років, інформують у міській раді.

Документом затверджено план заходів, координацію яких покладено на територіальний центр соціального обслуговування, та склад оперативного штабу.

Рятувальникам необхідно забезпечити встановлення і функціонування пунктів обігріву для осіб без визначеного місця проживання.

У складі фахівців соцслужб буде створено «Соціальний патруль» для періодичного патрулювання місць можливого перебування безпритульних осіб, які можуть потребувати допомоги, оперативного реагування на виклики щодо надання допомоги вразливим верствам населення та доставки потерпілих до пункту обігріву або найближчого лікувального закладу.

З метою недопущення випадків переохолодження громадян забезпечити функціонування телефонів гарячої лінії: 

  • 7-01-36 - територіальний центр соціального обслуговування; 
  • 7-29-79 - управління праці та соціального захисту населення міської ради; 103 - станція Швидкої допомоги; 
  • 7-40-43 - приймальне відділення Міської лікарні №1.

У терцентрі та міській організації Товариства Червоного Хреста будуть діяти пункти прийому від населення речей, теплого одягу, харчові продукти для забезпечення громадян, особливо громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб.

У разі необхідності буде проводитись медичне обстеження і надання медичної допомоги відповідним категоріям людей.

При потребі управління праці та соціального захисту населення надаватиме всебічну допомогу в оформленні документів для влаштування людей пенсійного віку та інвалідів І і ІІ груп до будинку ветеранів.

Фото Сучасної Олександрії


0    210     04.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!