Новини

на попередню сторiнку

У Пантаївці відбудуться громадські слухання стосовно створення ОТГ

У Пантаївці відбудуться громадські слухання стосовно створення ОТГ

На Кіровоградщині, у селищі Пантаївка міста Олександрії відбудуться громадські слухання стосовно створення Пантаївської ОТГ, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідно до розпорядження Олександрійського міського голови, 5 грудня 2019 року о 15 годині в Пантаївському будинку культури відбудуться громадські слухання стосовно згоди на добровільне об’єднання Пантаївської селищної територіальної громади з Бандурівською, Новоселівською та Диківською сільськими громадами, інформують у міській раді.

Другим буде розглянуто питання про звернення до Пантаївської селищної ради щодо визнання рішення Пантаївської селищної ради від 03.10.2019 №266 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи» таким, що втратило чинність.

Для участі запрошуються депутати міської та селищної рад, посадові особи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, голови інститутів громадянського суспільства, мешканці міста Олександрії та селища Пантаївки.

Скріншот з Googlemaps

0    376     04.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!