Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом

В Олександрії провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, провели акцію до Дня боротьби зі СНІДом, повідомляють журналісти «Олександрійські новини».

1 грудня в Олександрії на Соборній площі місцеві жителі провели акцію, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Організувала її благодійна організація "Шлях до життя". Підтримали благодійників товариство "Червоний хрест", студенти медичного, педагогічного та політехнічного коледжів, а також ГО "Нова Хвиля", ТОВ ДХ "Олександрія", ГР "Хвиля" та представники влади.

Акцію організували з метою привернення уваги до проблеми ВІЛ/СНІДу у нашому місті. Як розповів голова БО "Шлях до життя" Анатолій Тримбач, на сьогодні на обліку в Олександрійській міській лікарні знаходиться 315 жителів міста, хворих на СНІД, серед них - 16 дітей. І це тільки офіційна статистика, адже багато людей навіть не підозрюють, що у них може бути СНІД.

Під час акції на Соборній площі містяни виклали червону стрічку — символ боротьби зі СНІДом, та запалили лампади. По завершенню акції у повітря випустили паперові ліхтарі в пам'ять про тих, хто помер від СНІДу.

Протягом останнього тижня листопада активісти БО "Шлях до життя" також проводили лекції до Дня боротьби зі СНІДом для учнів та студентів міста. Благодійники відвідали Ліцей інформаційних технологій, медичне училище та професійний ліцей на Покровському мікрорайоні.

Дізнатися про свій ВІЛ-статус та зробити безкоштовне анонімне експрес-тестування на СНІД можна в офісі благодійної організації "Шлях до життя", який знаходиться у новому Будинку побуту за адресою: вулиця Першотравнева, 9, кімната 177. Звертатися можна щодня, крім суботи та неділі, з 10 до 14 години.
0    202     03.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!