Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліція затримала вбивцю, який переховувався 3,5 місяці

В Олександрії поліція затримала вбивцю, який переховувався 3,5 місяці

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, поліція затримала вбивцю, який переховувався 3,5 місяці, повідомляють «Олександрійські новини».

13 серпня до Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення з приводу того, що за місцем проживання 44 річної мешканки міста було сильно чутно трупний запах. Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативна група у домоволодінні виявила труп вищезазначеної громадянки з ознаками насильницької смерті, повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

Відділом поліції проводились слідчо-розшукові заходи направлені на встановлення місцезнаходження особи, яка скоїла злочин. Під час роботи за кримінальним провадженням у поле зору поліції потрапив 45-річний раніше судимий чоловік. З того часу проводились заходи направлені на встановлення місцезнаходження цього чоловіка.

27 листопад працівниками Олександрійського відділу поліції було встановлено місце знаходження зловмисника. На даний час йому було оголошено підозру скоєння злочину передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України. Судом обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою.

Згідно з цією статтею зловмиснику передбачено покарання позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Фото "Pixabay"

0    698     02.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!