Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначатимуть День визволення міста від нацистських загарбників

В Олександрії відзначатимуть День визволення міста від нацистських загарбників

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, відзначатимуть День визволення міста від нацистських загарбників, повідомляють «Олександрійські новини».

6-го грудня відзначатиметься 76-та річниця визволення Олександрії від нацистських загарбників, інформують у міській раді.

З цієї нагоди у навчальних закладах проводяться патріотичні проєкт, тематичні уроки та зустрічі учнівської молоді з ветеранами.

Бібліотеки організовують літературно-історичні спомини, патріотичні години, готують виставки, викладки матеріалів тощо.

З 5 по 14 грудня у музейному центрі ім. Худякової А.Ф. діятимуть виставки, присвячені подіям звільнення нашого рідного міста від окупації. Також у закладі проводитимуться краєзнавчі лекції, уроки-презентації, тематичні екскурсії тощо.

Традиційно 5-6 грудня пройде покладання квітів до братських могил у Перемозькому мікрорайоні, по вулиці 6-го Грудня, біля меморіального комплексу визволення Олександрії (біля 6-ї школи), пам’ятного Хреста на місці колишнього табору військовополонених по вулиці О.Скічка, в селищах Олександрійському, Пантаївці, селах Звенигородці та Марто-Іванівці.

Загальноміський захід і покладання квітів відбудеться 6-го грудня о 10 годині ранку біля Братської могили по вулиці Діброви.

Фото "Pixabay"


0    184     02.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!