Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині є Регіональний план безпечного та якісного харчування дітей

На Кіровоградщині є Регіональний план безпечного та якісного харчування дітей

На Кіровоградщині є Регіональний план безпечного та якісного харчування дітей, повідомляють «Олександрійські новини».

З метою покращення організації харчування учнів у навчальних закладах області та зниження ризику виникнення небезпечних факторів Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спільно з управлінням освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації розробило Регіональний план заходів щодо створення в закладах освіти належних умов для безпечного та якісного харчування дітей. Про це інформує прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Реалізація цього плану дозволить суттєво поліпшити якість та безпечність харчування дітей в організованих колективах. Регіональний план затверджений розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

До того ж для доведення харчоблоків закладів освіти до санітарно-гігієнічних вимог та усунення виявлених порушень чинного законодавства у 2020 році держава додатково спрямує 400 мільйонів гривень на обладнання харчоблоків у школах. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України, як повідомляється на сайті МОН. 

Кошти виділяються на стандартних засадах співфінансування. Відповідна постанова передбачає, що місцеві органи мають додати до державних коштів свої інвестиції:

  • не менш як 30% суми мають додати м. Київ, міста обласного значення, ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області;
  • не менш як 10% суми - райони та ОТГ;
  • не менш як 5% суми - села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.

Фото "Pixabay"
0    176     02.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!