Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії учні відвідали медичний коледж

В Олександрії учні відвідали медичний коледж

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, учні відвідали медичний коледж, повідомляють «Олександрійські новини».

У рамках місячника профорієнтації молоді «Знайди себе – спроєктуй своє майбутнє» для учнів шкіл району відкрив свої двері Олександрійський медичний коледж. Особливість проведення таких заходів на базі навчальних закладів полягає у тому, що під час їх проведення школярі не тільки знайомляться з професіями, за якими здійснюється підготовка в них, а й надають можливість приміряти на себе різні професійні ролі, інформує Олександрійський міськрайонний центр зайнятості.

Старшокласники дізнавалися про правила прийому до навчального закладу, необхідні документи та вимоги для вступників до коледжу. Також для школярів студенти випускного курсу разом з викладачем хірургії підготували цікавий майстер-клас по наданню першої медичної допомоги, під час якого діти мали чудову можливість відчути себе у ролі пацієнта та медичного працівника. 

Завершилася зустріч оглядовою екскурсією навчальним корпусом, під час якої майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з викладачами та студентами навчального закладу. 

Фото Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
0    267     28.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!