Новини

на попередню сторiнку

Пенсіонери у разі зміни паспорту мають звернутися у Пенсійний фонд

Пенсіонери у разі зміни паспорту мають звернутися у Пенсійний фонд

На Кіровоградщині пенсіонери у разі зміни паспорту мають звернутися у Пенсійний фонд, повідомляють «Олександрійські новини».

Протягом 2019 року органами Пенсійного фонду України в Кіровоградській області для забезпечення достовірності особистих даних в електронних пенсійних справах здійснюється перевірка паспортних даних пенсіонерів, які за обліками Державної міграційної служби визнані недійсними, викраденими або втраченими. Згідно з отриманими списками працівниками головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області були направлені письмові запрошення одержувачам пенсії, паспортні дані яких, за інформацією Державної міграційної служби, потребували уточнення, інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Пенсіонери повинні повідомити органи Пенсійного фонду у разі виникнення таких обставин:

  • отримання нового зразка паспорту громадянина України – ID картки;
  • отримання нового паспорту у разі викрадення або втрати старого;
  • зміни прізвища, ім’я та по-батькові (надається новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб або інший документ, на підставі якого відбулися зміни);
  • зміни місця реєстрації (прописки) або при знятті з реєстрації.

У разі вищезазначених змін особистих даних, обов’язково необхідно повідомити про це органи Пенсійного фонду України та надати оригінал дійсного паспортного документа для здійснення виплати пенсій та запобігання виникнення непорозумінь.

Фото "Pixabay"


0    333     26.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!