Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії водій прив’язав собаку до авто та тягнув її по дорозі

В Олександрії водій прив’язав собаку до авто та тягнув її по дорозі

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, водій прив’язав собаку до авто та тягнув її по дорозі, повідомляють «Олександрійські новини».

20 листопада до чергового частини Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення від волонтера Олександрійської міської громадської організації захисту тварин «Друг» про те, що 20 листопада їй зателефонували люди та повідомили, що вони бачили як невідомий прив’язав собаку до автомобіля та тягнув її, — повідомив начальник Олександрійського міського відділу поліції Володимир Хвостов.

Виїздом на місце події до ветеринарної клініки, за адресою Шевченко 60, відібрали заяви від волонтерки. Встановили обставини та місце події. Виїхали на місце події. Допитали свідків-очевидців цієї ситуації. Допитали осіб, які працюють у навчальному закладі, які були також свідками цієї події.

У даний час матеріали внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. Зібрано відео по можливому маршруту транспортного засобу. Ведеться слідство.

Подібні дії кваліфікуються статтею 299 статтею Кримінального кодексу України та караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Фото "Pixabay"

0    787     26.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!