Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині шукають 166 працівників медичного персоналу

На Кіровоградщині шукають 166 працівників медичного персоналу

На Кіровоградщині шукають 166 працівників медичного персоналу, повідомляють «Олександрійські новини».

Медичні та освітні заклади області потребують  124 лікарі, 33 сестри медичні та 9 молодших медичних сестер, інформує Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Потреба існує у фахівцях медичної галузі за такими посадами: лікар з ультразвукової діагностики, лікар загальної практики – сімейний лікар, лікар-гінеколог-онколог, лікар з гігієни праці, лікар-патологоанатом та ін. З представлених вакансій 3 передбачають неповну зайнятість лікарів.

Що ж до медичних сестер, то на Кіровоградщині потрібні сестри медичні операційні, сестри медичні з фізіотерапії, сестри медичні з косметичних процедур та сестри медичні з дієтичного харчування. Також вакантними є 1 робоче місце сестри-господині.

Крім того, є вакантними 3 посади молодших медичних сестер з догляду за хворими, а також 6 вакансій молодших медичних сестер (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.).

Лікарям медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» 4173 до 14 000 гривень. Для медичних сестер розмір заробітної плати коливається від 4173 до 2256 грн. А молодшим медичним сестрам роботодавці пропонують від 4173 до 4500 гривень.

Медичні працівники потрібні практично у всіх районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Фото відділу інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості


0    344     26.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!