Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому 21 листопада відбудеться акція NoSmokingDay

У Кропивницькому 21 листопада відбудеться акція NoSmokingDay

На Кіровоградщині відбудеться 21 листопада акція NoSmokingDay

Кіровоградський регіональний центр громадського здоров’я запрошує містян та гостей обласного центру долучитись до акції присвяченій Міжнародному дню відмови від куріння. Акція відбудеться завтра 21 листопада, місце зустрічі вулиця Дворцова, 28 (під парасольками) о 9 годині ранку.

В рамках акції усі охочі можуть дізнатись про можливості відмови від куріння, отримають кваліфіковані консультації спеціалістів і дізнатись про можливості звільнення від тютюнової залежності. Адже куріння – це не звичка, а хвороба, яку потрібно лікувати.

Фахівці КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради» наголошують на актуальності питання для нашої області. З огляду на опитування, проведене Держаною службою статистики України (данні оприлюднено у 2019 році), результати якого свідчать – 186,46 тисячі мешканців Кіровоградщини у віці 12 років і старшому, повідомили що курять. Відносно загальної кількості населення (у віці 12 років і старшому) складає – 22,6 відсотка. Це друге, після Дніпропетровської області, місце в Україні!

Середній показник по всіх регіонах країни, де було зроблене опитування, курців – 17,9%.

Нагадаємо, щорічно в третій четвер листопада світова спільнота раз у раз намагається привернути увагу суспільства та фахівців охорони здоров’я до проблем, пов’язаних із курінням, інформувати суспільство про згубний вплив тютюну на здоров’я та закликати тих, хто курить, кидати.

Сьогодні немає жодних сумнівів у тому, що куріння негативно впливає практично на усі системи та органи людини, суттєво підвищуючи ризики захворіти на серцево-судинні, респіраторні, онкологічні захворювання, діабет тощо. Також достатньо даних про шкоду пасивного куріння, яке особливо шкодить вагітним жінкам та дітям.

Попри це 8,2 млн людей в Україні є курцями. А у всьому світі досі понад мільярда людей здійснюють тютюнокуріння.

Фото Кіровоградського регіонального центру громадського здоров’я


0    283     20.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!