Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині за місяць виявлено 42 неврегульованих мігранти

На Кіровоградщині за місяць виявлено 42 неврегульованих мігранти

На Кіровоградщині за місяць виявлено 42 неврегульованих мігранти, повідомляють «Олександрійські новини».

З 18 жовтня по 19 листопада на Кіровоградщині тривали заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції, Управляння Служби безпеки області із залученням інших відомств, інформує  Управління ДМС у Кіровоградській області.

За час активних заходів виявлено 42 неврегульованих мігранти, відносно них прийнято рішення про примусове повернення, трьом з них ще й заборонено в'їзд в Україну.

Виконано 1 рішення суду про примусове видворення з України іноземця та 1 громадянина іншої держави поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для документування паспортом і видворення за межі країни. 

Відносно 118 іноземців працівники підрозділів Управління Державної міграційної служби області склали адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України та працевлаштування без відповідного дозволу (статті 203 Кримінального Процесуального кодексу України) та 41 громадянина України притягнено до відповідальності за сприяння незаконному проживанню, працевлаштуванню, навчанню іноземців (статті 204-206  КУпАП).

З порушників законодавства стягнено штрафів на суму майже 186 тисяч гривень.

Фото "Pixabay"

0    182     20.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!