Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі створено оперативну групу «Соціальний патруль»

В Олександрійському районі створено оперативну групу «Соціальний патруль»

На Кіровоградщині в Олександрійському районі створено оперативну групу «Соціальний патруль», повідомляють «Олександрійські новини».

З метою запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям, у першу чергу малозахищеним верствам населення, при значному пониженні температури повітря в осінньо-зимовий період в районі утворено оперативну групу «Соціальний патруль». До складу групи включено начальника Олександрійського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівників соціальних служб, медичних установ, районного відділення поліції, сектору з питань цивільного захисту та охорони праці районної державної адміністрації. Про це можна дізнатися з офіційного сайту Олександрійської районної державної адміністрації.

На території центральної районної лікарні за адресою: місто Олександрія, вулиця Анатолія Кохана, 14 цілодобово функціонує стаціонарний пункт обігріву населення. У разі значного погіршення погодних умов та зниження температури повітря на територіях сільських та селищних рад району передбачено роботу додаткових стаціонарних пунктів обігріву.

Для громадян похилого віку та малозахищених верств населення, які не мають можливості забезпечити себе опаленням взимку, організовано 5 резервних ліжкомісць в Олександрійській центральній районній лікарні на базі інфекційного відділення.

Зважаючи на поступове зниження температурного режиму та з настанням складних погодних умов про осіб, які потрапили в складні життєві обставини, просимо повідомляти управління соціального захисту населення райдержадміністрації в робочі дні за телефоном «гарячої лінії» 7-11-73 та диспетчера Олександрійського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області цілодобово за телефоном 101.

Фото "Pixabay"
0    235     20.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!