Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії юні спортсмени розіграли понад 100 комплектів нагород

В Олександрії юні спортсмени розіграли понад 100 комплектів нагород

В Олександрії відбувся відкритий чемпіонат міста з грепплінгу та панкратіону. Змагання зібрали близько 140 спортсменів у різних вікових категоріях, від 6 до 15 років. Організував чемпіонат спортивний клуб «SportMax». Вже традиційно ці старти дали можливість перевірити свої сили «новачкам». Старші учасники у поєдинках показували техніку, силу та витривалість.

Юлія Янкевич, організатор чемпіонату

Кожен учасник на чемпіонаті мав можливість позмагатися у кількох версіях, за своїм бажанням та рекомендаціями тренера. Боротьба на килимі була запеклою. Маленькі спортсмени не жаліли сил. Тому деякі бійці отримали по кілька медалей за свої перемоги.


Родіон Бєжан, переможець чемпіонату


Даня Христич, переможець чемпіонату

На чемпіонаті розіграли почесний кубок Максима Бендерова, олександрійського чемпіона, тренера та героя, на честь якого свою назву отримав клуб «SportMax». Також підготували маленькі кубки для наймолодших учасників. Діти отримали нагороди за найкращий технічний поєдинок, найшвидший поєдинок, якісну роботу, за волю до перемоги.


Юлія Янкевич, організатор чемпіонату

Клуб «SportMax» особливо вдячний людям, які допомогли влаштувати для дітей справжнє спортивне свято, —  генеральному спонсору змагань ПСП «Зарічне» і його керівнику Андрію Давидовському. Завдяки потужній підтримці діти отримали не лише цінний спортивний досвід, але й купу подарунків та гарних вражень. Кожен спортсмен одержав медаль, диплом, кубок, солодощі, сувеніри та призи. Подарунки переможцям вручили також і від таксі «Імперія». Батьки юних чемпіонів були вражені рівнем організації змагань та з нетерпінням чекають на нові турніри.

0    364     19.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!