Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії провели краєзнавче ревю присвячене Анатолію Кохану

В Олександрії провели краєзнавче ревю присвячене Анатолію Кохану

На Кіровоградщині, у місті Олександрія бібліотекарі Центральної міської бібліотеки провели краєзнавче ревю присвячене Анатолію Кохану, повідомляють «Олександрійські новини».

14 листопада для членів громадської організації інвалідів «Віра» бібліотекарі Центральної міської бібліотеки провели краєзнавче ревю «Гордість Олександрії – Анатолій Кохан». Про це можна дізнатися на фейсбук сторінці ЦМБ.

Лікар, краєзнавець, журналіст, лауреат краєзнавчої премії імені В. Ястребова, почесний громадянин міста Олександрії, член Національної Спілки журналістів України. Визнаний фахівець лікарської справи, автор краєзнавчих розвідок та книг, майстер епіграм та ліричних поезій і все це про одну людину – Анатолія Кохана. 

Присутні з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про лікарську майстерність Анатолія Ілліча, який врятував життя багатьом пацієнтам. Він знав і писав про історію нашого міста і був справжнім патріотом Олександрії. Його праця як лікаря, як краєзнавця – це нерукотворний пам’ятник видатній людині, яскравій особистості.

Захід супроводжувався презентацією «Анатолій Кохан – відомий лікар, краєзнавець, журналіст», яка допомогла присутнім краще пізнати життя і творчість відомого олександрійця.

Фото з фейсбук сторінки ЦМБ
0    411     15.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!