Новини

на попередню сторiнку

Новопразьке ОТГ претендує на дві спецномінації премії «Кришталь року»

Новопразьке ОТГ претендує на дві спецномінації премії «Кришталь року»

На Кіровоградщині Новопразьке ОТГ, Олександрійського району претендує на дві спецномінації премії «Кришталь року», повідомляють «Олександрійські новини».

Чотири об’єднанні громади Кіровоградської області номінували на премію бюджетної прозорості «Кришталь року 2019». Відзнакою нагороджують найкращі громади, які пройшли оцінку за спільною методологією, впровадженою програмами USAID DOBRE та «U-LEAD з Європою». Номінантів оцінували за 36 критеріями у галузі управління публічними фінансами, інформує сайт Кіровоградської обласної ради.

Як зазначають в облраді, на спеціальну номінацію «Найкращий новачок в бюджетній прозорості» претендує Смолінська громада, на спецномінацію «Найбільш креативна інформаційна кампанія збору пропозицій до бюджету» – Дмитрівська громада.

Новопразька громада претендує одразу на дві спецномінації премії «Кришталь року» – «Найкращий бюджет для громадян» і «Найбільш креативна інформаційна кампанія збору пропозицій до бюджету».

На головну номінацію «За відкритість бюджетної інформації в громаді» премії «Кришталь року» претендує Маловисківська громада.

Оцінювання пройшли 106 громад із 18 областей України. Із Кіровоградщини оцінювали десять ОТГ.

Церемонія нагородження «Кришталь року 2019» відбудеться 19 листопада у Києві.

Премія «Кришталь року» та оцінка бюджетної прозорості 2019 року – це партнерська робота Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через консорціум виконавців програми USAID DOBRE, Представництва Європейського Союзу через Програму «U-LEAD з Європою» і громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!». Індекс прозорості місцевих бюджетів і методологію його оцінювання розроблено Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.


0    416     15.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!