Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині поліція розповіла як убезпечити себе від шахраїв

На Кіровоградщині поліція розповіла як убезпечити себе від шахраїв

На Кіровоградщині поліція розповіла як убезпечити себе від шахраїв, повідомляють «Олександрійські новини».

На території області трапляються випадки, коли під виглядом працівників комунальних чи соціальних служб, а також продавців різноманітних товарів діють зловмисники, які шляхом обману заволодівають грошовими коштами громадян, інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Поліцейські радять бути пильними, щоб уберегти своє майно від протиправних посягань. Також закликають роз’яснити літнім людям, (особливо тим, що мешкають самотньо), як можуть діяти шахраї.

У жодному випадку не обмінюйте наявні у вас гроші зі «старих» на «нові», в Україні не проводяться грошові реформи.

Не купуйте товари у невідомих осіб за місцем мешкання і тим самим не показуйте наявність у вас грошових коштів.

Не відчиняйте двері незнайомим людям, які пропонують грошові виплати, компенсації, матеріальну допомогу, продаж медичного обладнання, харчові продукти і подібне.

Необхідно звертати увагу на підозрілих осіб, на сторонні автомобілі, в яких, або поруч із якими знаходяться підозрілі люди, а також фіксувати номерні знаки транспортних засобів.

У разі, якщо Ви побачили осіб, що не викликають довіри – одразу повідомляйте працівників поліції за телефоном «102». Реагування буде негайним!

Поліцейські з’ясують мету перебування таких осіб. Разом з тим, Ваша уважність сприятиме роботі поліції у недопущенні шахрайств та інших протиправних дій.

Фото "Pixabay"

0    396     13.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!