Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині призначено голову обласної Державної адміністрації

На Кіровоградщині призначено голову обласної Державної адміністрації

На Кіровоградщині призначено голову обласної Державної адміністрації, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідне розпорядження від 11 листопада № 204-к він підписав нещодавно. Підстава: Указ Президента України від 8 листопада 2019 року № 836 «Про призначення А.Балоня головою Кіровоградської обласної державної адміністрації», Закон України «Про місцеві державні адміністрації», інформують на офіційному сайті Кіровоградської обласної Державної адміністрації.

Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив громаді Кіровоградщини новопризначеного голову обласної держаної адміністрації Андрія Балоня.


У представленні взяли участь народні депутати України, керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України в області, голови РДА та райрад, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ, керівники підприємств, представники громадськості.

Голова облдержадміністрації Андрій Балонь назвав пріоритети та ключові завдання


"Хочу запевнити вас, що в повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію і те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами, щоб ми могли давати додану вартість цьому регіону", - наголосив голова облдержадміністрації.

Андрій Балонь підкреслив, що разом із командою продовжуватиме в регіоні вкрай важливі реформи, розпочаті Президентом і Урядом у всіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, більш якісному адмініструванню податків, створенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

"Усі ці кроки важливі лише в єдності. Хочу згадати слова класика: "в єдності – сила народу". Закликаю вас не повторювати трагічних сторінок в історії України, які призводять до руїни та інших трагічних наслідків, — наголосив Андрій Балонь. – Особливі слова подяки хочу сказати нашим воїнам, які зараз на передовій захищають нас і нашу Україну, і тим, які віддали своє життя або здоров'я задля того, щоб ми жили в незалежній процвітаючій європейській державі".

Фото з сайту Кіровоградської обласної державної адміністрації
0    206     12.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!