Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії енергетики оприлюднили уточнений перелік планових відключень на першу половину грудня

В Олександрії енергетики оприлюднили уточнений перелік планових відключень на першу половину грудня

В Олександрії енергетики оприлюднили уточнений перелік планових відключень на першу половину грудня, повідомляють «Олександрійські новини».

Відключення електропостачання в місті Олександрії та селах і селищах Олександрійського району заплановано на першу половину грудня. Новий графік відключень сформовано Олександрійським районом електричних мереж. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Олександрійський РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» попереджає, що у грудні 2019 р. буде проведене планове експлуатаційне обслуговування електричних мереж. В зв’язку з цим матимуть місце перерви електропостачання, терміни яких не перевищуватимуть 12 годин, по наступних вулицях:

2 грудня:

місто Олександрія: вулиця Запорізька 33–107, 32–46, вулиця Пушкіна 59–135а, 48–136, провулок Грузина 1–17, 2–22, провулок Копиленка 1–13, 2–12, вулиця Залізнична 29–81, 24–84, вулиця М. Бендерова 89–95, 78–86а, вулиця Єфремова 1–27, 2–14, вулиця Орловська 1–7, 4–14, провулок Конєва 1–15, 2–4, вулиця Авіаційна 1–11, 8–12, вулиця Телевізійна 1–3, провулок Краснодонців 7–21, 6–24, провулок Гризана 3–19, 6–20;

село Червона Кам’янка: вулиця Шевченка, вулиця Сибірська, вулиця Гайова, вулиця Паркова, провулок Парковий;

село Тарасово-Шевченково: провулок Парковий, вулиця Діброви, вулиця Степова, вулиця Спартака;

село Зелена Балка: вулиця Перемоги;

село Зелене: (Леніно 1) вулиця Центральна;

село Бутовське: вулиця Польова, вулиця Молодіжна, вулиця Київська.

3 грудня:

селище Пантаївка: вулиця Космонавтів 1а–27, 2а 10, вулиця Учительська 1, 15–19, вулиця Шахтарська 6–14, вулиця Затишна 27–31, 

вулиця Шкільна 6–14, вулиця Шевченка 29, 30–36, вулиця Вугільна 1–25, вулиця Магістральна 63;

село Шарівка: вулиця Миру, вулиця Лісова, провулок Миру, вулиця Привокзальна, вулиця Новопражська;

село Червона Кам’янка: вулиця Церковна, вулиця Гагаріна, вулиця Козацька, вулиця О. Тараненка, вулиця Молодіжна, вулиця Гагаріна, вулиця Пушкіна, провулок Гагаріна, вулиця Першотравнева;

село Ялинівка: вулиця Гагаріна, вулиця Берегова, вулиця Зелена, вулиця Хутірна, вулиця Гвоздьова;

село Бутовське: вулиця Польова, вулиця Молодіжна, вулиця Київська

4 грудня:

місто Олександрія: вулиця О. Скічка 109–165, 112–180, вулиця Іванівська 1–1а, 2–4, вулиця Г. Сковороди 1а, 123, вулиця Войнівська 2г, 2д;

село Шарівка: вулиця Миру, вулиця Лісова, провулок Миру, вулиця Привокзальна, вулиця Новопражська;

село Ясинуватка: вулиця Центральна, вулиця Інгулецька, провулок Гоголя, вулиця Квітнева, вулиця 1 го Травня, вулиця Шкільна, вулиця Гагаріна, вулиця Молодіжна, вулиця Степова, вулиця Чайкіної, вулиця Малинова;

село Бандурівка: вулиця Садова, вулиця Пушкіна, вулиця Степова, вулиця Інгулецька, вулиця Калинова, провулок Шевченка, провулок Миру, вулиця Першотравнева;

село Ново-Дмитрівка: вулиця Квітнева 

село Ларисівка: вулиця Некрасова, вулиця Кошового;

село Морозівка: вулиця Польова, вулиця Попова;

село Алєєвка: вулиця Шевченка, вулиця Миру, 

5 грудня:

селище Нова Прага: вулиця Козацька;

село Червона Кам’янка: вулиця Шевченка, вулиця Сибірська, вулиця Гайова, вулиця Паркова, провулок Парковий;

село Тарасово-Шевченково: провулок Парковий, вулиця Діброви, вулиця Степова, вулиця Спартака;

село Зелена Балка: вулиця Перемоги;

село Зелене: (Леніно-1) вулиця Центральна 

село Бандурівка: вулиця Садова, вулиця Пушкіна, вулиця Степова, вулиця Інгулецька;

село Березівка: вулиця Ольховського, вулиця Дружби

6 грудня:

місто Олександрія: вулиця О. Скічка 109–165, 112–180, вулиця Іванівська 1–1а, 2–4, вулиця Г. Сковороди 1а, 123, вулиця Войнівська 2г, 2д;

село Добра-Надія: вулиця Польова, вулиця Привокзальна, вулиця Гагаріна 

село Олександрівка: вулиця Зелена, вулиця Паркова, вулиця Центральна

9 грудня:

місто Олександрія: вулиця Г. Усика 51 

селище Пантаївка: вулиця Космонавтів 1а – 27, 2 а 10, вулиця Учительська 1, 15–19, вулиця Шахтарська 6–14, вулиця Затишна 27–31, вулиця Шкільна 6–14, вулиця Шевченка 29, 30–36, вулиця Вугільна 1–25, вулиця Магістральна 63;

село Добра-Надія: вулиця Молодіжна, вулиця Першотравнева, вулиця Шкільна, вулиця Центральна, вулиця Шевченка;

село Олександрівка: вулиця Зелена, вулиця Паркова, вулиця Центральна

10 грудня:

місто Олександрія: вулиця Запорізька 33–107, 32–46, вулиця Пушкіна 59–135а, 48–136, провулок Грузина 1–17, 2–22, провулок Копиленка 1–13, 2–12, вулиця Залізнична 29–81, 24–84, вулиця М. Бендерова 89–95, 78–86а, вулиця Єфремова 1–27, 2–14, вулиця Орловська 1–7, 4–14, провулок Конєва 1–15, 2–4, вулиця Авіаційна 1–11, 8–12, вулиця Телевізійна 1–3, провулок Краснодонців 7–21, 6–24, провулок Гризана 3–19, 6–20;

селище Нова Прага: вулиця Садова, вулиця Спартака, вулиця Соборна, вулиця Лозова, вулиця Козацька, вулиця Берегова, вулиця Центральна, вулиця Некрасова, вулиця Комарова, вулиця Чехова, вулиця Ткаченка, вулиця Гоголя, вулиця Григорівська, вулиця Соборна, вулиця Титаренка, вулиця Зарічна, вулиця П'ятихатки, вулиця Лермонтова;

село Григорівка: вулиця Озерна, вулиця Либідська;

село Лозуватка: вулиця Ягідна, вулиця Привокзальна, вулиця Ватутіна, вулиця Конєва, вулиця Яблунева, вулиця Садова, вулиця Кленова, провулок Весняний;

село Іванівка: вулиця Гагаріна, вулиця Суворова, вулиця Польова;

село Червона Кам’янка: вулиця Шевченка, вулиця Сибірська, вулиця Гайова, вулиця Паркова, провулок Парковий;

село Тарасово-Шевченково: провулок Парковий, вулиця Діброви, вулиця Степова, вулиця Спартака;

село Зелена Балка: вулиця Перемоги;

село Зелене: (Леніно -1) вулиця Центральна 

село Ясинуватка: вулиця Центральна, вулиця Інгулецька, провулок Гоголя, вулиця Квітнева, вулиця 1 го Травня, вулиця Шкільна, вулиця Гагаріна, вулиця Молодіжна, вулиця Степова, вулиця Чайкіної, вулиця Малинова;

село Бандурівка: вулиця Садова, вулиця Пушкіна, вулиця Степова, вулиця Інгулецька, вулиця Калинова, провулок Шевченка, провулок Миру, вулиця Першотравнева;

село Ново-Дмитрівка: вулиця Квітнева 

село Ларисівка: вулиця Некрасова, вулиця Кошового;

село Морозівка: вулиця Польова, вулиця Попова;

село Алєєвка: вулиця Шевченка, вулиця Миру

11 грудня:

місто Олександрія: вулиця О. Скічка 109–165, 112–180, вулиця Іванівська 1–1а, 2–4, вулиця Г. Сковороди 1а, 123, вулиця Войнівська 2г, 2д;

селище Нова Прага: вулиця Садова, вулиця Спартака, вулиця Соборна, вулиця Лозова, вулиця Козацька, вулиця Берегова, вулиця Центральна, вулиця Некрасова, вулиця Комарова, вулиця Чехова, вулиця Ткаченка, вулиця Гоголя, вулиця Григорівська, вулиця Титаренка, вулиця Зарічна, вулиця П'ятихатки, вулиця Лермонтова;

село Григорівка: вулиця Озерна, вулиця Либідська;

село Лозуватка: вулиця Ягідна, вулиця Привокзальна, вулиця Ватутіна, вулиця Конєва, вулиця Яблунева, вулиця Садова, вулиця Кленова, провулок Весняний;

село Іванівка: вулиця Гагаріна, вулиця Суворова, вулиця Польова;

село Добра-Надія: вулиця Молодіжна, вулиця Першотравнева, вулиця Шкільна, вулиця Центральна, вулиця Шевченка;

село Олександрівка: вулиця Зелена, вулиця Паркова, вулиця Центральна, 

13 грудня:

місто Олександрія: вулиця О. Скічка 109–165, 112–180, вулиця Іванівська 1–1а, 2–4, вулиця Г. Сковороди 1а, 123, вулиця Войнівська 2г, 2д;

село Олександрівка: вулиця Зелена, вулиця Паркова, вулиця Центральна, вулиця Вишнева, 

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Адміністрація Олександрійського РЕМ

0    330     08.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!