Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині поліцейські вилучили 8 дітей з неблагополучної родини

На Кіровоградщині поліцейські вилучили 8 дітей з неблагополучної родини

На Кіровоградщині поліцейські вилучили 8 дітей з неблагополучної родини, повідомляють «Олександрійські новини».

Повідомлення про те, що в одному з будинків самостійно, без батьків, перебувають діти, надійшло до Кропивницького районного відділення поліції учора, 6 листопада. На місце пригоди негайно виїхали працівники ювенальної превенції. У результаті перевірки, факт знайшов своє підтвердження, інформує відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

У будинку, який розташовано в селі Осикувате Кропивницького району, поліцейські побачили 8 неповнолітніх. Двом найменшим малюкам – від року і до трьох, їх брати та сестри старші – від 6 і до 15 років. Під час огляду житлово-побутових умов на місці з’ясувалося, що діти понад двох тижнів перебували у холодному неопалюваному будинку самі. У помешканні не було їжі. Старші доглядали за молодшими, підтримували один одного як могли.

Враховуючи ситуацію, працівниками поліції було запрошено на місце працівників служби у справах дітей та прийнято рішення про вилучення неповнолітніх із неблагополучної родини. Нині діти перебувають в одному з лікувальних закладів області, де проходять медичне обстеження. Надалі місце їх подальшого проживання вирішуватимуть відповідні служби.

Фото Нацполіції Кіровоградської області


0    273     07.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!