Новини

на попередню сторiнку

Відділ статистики в Олександрійському районі припиняє свою діяльність

Відділ статистики в Олександрійському районі припиняє свою діяльність

Відділ статистики в Олександрійському районі припиняє свою діяльність, повідомляють «Олександрійські новини».

З 1 січня 2020 року відділ (сектор) статистики в Олександрійському районі Кіровоградської області припиняє свою діяльність, інформує Головне управління статистики у Кіровоградській області. Про це можна дізнатися з офіційного сайту Олександрійської районної державної адміністрації.

Статистичну та фінансову звітність необхідно подавати до органів державної статистики в електронному вигляді, зокрема через безкоштовний сервіс «Кабінет респондента».

У виняткових випадках допускається подання звітності в паперовому вигляді (поштою, нарочним) до центру обслуговування респондентів «Єдине вікно» Головного управління статистики у Кіровоградській області. Звітність можна подати також електронною поштою, факсом, телефоном з обов’язковим подальшим підтвердженням на паперових носіях.

Дотримання термінів подання звітності є обов’язковим.

Додаткові роз’яснення можна отримати у Головному управління статистики за адресою: місто Кропивницький, 25009, вулиця Соборна, 7а (кімната 103), телефон (0522) 33-30-10, 050-321-85-34.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині скоротять 36 відсотків працівників райдержадміністрацій


0    521     06.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!