Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині поліція та нацгвардійці провели спільні навчання

На Кіровоградщині поліція та нацгвардійці провели спільні навчання

На Кіровоградщині поліцейські конвойної служби та нацгвардійці провели спільні навчання, повідомляють «Олександрійські новини».

Правоохоронці відпрацювали алгоритм дій  під час конвоювання затриманих та взятих під варту осіб для обміну спецконтингенту на плановій залізничній варті, інформує конвойна служба поліції Кіровоградської області.

Навчання відбулися 2 листопада за участі поліцейських роти конвойної служби Головного управління Нацполіції області та військовослужбовців 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку ім. Петра Калнишевського Національної гвардії України, на залізничному вокзалі Кропивницького.

Інструктаж перед початком навчань для правоохоронців провів заступник керівника поліції області Олексій Ніколаєв. Він наголосив на важливості координації дій підрозділів, що виконують відповідні завдання, вдосконалення їх практичних навичок та загалом постійної роботи, спрямованої на підвищення рівня професійної підготовки особового складу.

У ході заходу також було відпрацьовано порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, ускладнення обстановки і в особливих умовах.

Фото Нацполіції Кіровоградської області
0    298     04.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!