Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії отруєний дикорослими грибами залишив самовільно лікарню

В Олександрії отруєний дикорослими грибами залишив самовільно лікарню

На Кіровоградщині, у місті Олександрії,  отруєний дикорослими грибами залишив самовільно лікарню, повідомляють «Олександрійські новини».

Внаслідок гострого отруєння дикорослими грибами в відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Олександрійської центральної міської лікарні перебував на лікуванні 18-річний мешканець м. Олександрія. Всупереч проведеній лікарями роз'яснювальної роботи і стан середнього ступеня важкості, молодий чоловік відмовився від подальшого лікування та проходження необхідних обстежень і, написавши заяву про відмову, самовільно залишив лікувальний заклад, інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Варто зазначити, що гриби, які призвели до харчового отруєння, потерпілий придбав у місці несанкціонованої торгівлі біля автобусної зупинки в Олександрії. Походження грибів невідоме (не виключена бліда поганка). Молодий чоловік споживав гриби відваривши та просмаживши їх. Наступного дня відчув перші симптоми захворювання (слабкість, нудота, блювання) та відразу звернувся до лікувального закладу, що дало змогу лікарям невідкладно надати медичну допомогу. Однак говорити про подальший стан потерпілого без продовження лікування складно. 

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області застерігає: не ризикуйте власним здоров’ям і життям та не купуйте харчові продукти в місцях стихійної торгівлі, де неможливо встановити походження та безпечність продукції, зокрема грибів. Якщо ви все ж поласували грибним делікатесом та відчули себе зле — невідкладно звертайтеся до лікувального закладу, дотримуйтеся настанов лікарів та пройдіть повний курс лікування. З рекомендаціями щодо надання першої допомоги при отруєнні грибами можна ознайомитися на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що в Олександрії дівчина померла від отруєння грибами

Фото "Pixabay"

0    786     04.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!