Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії суд виніс вирок старшому офіцеру Нацгвардії за отриманий хабар $1000

В Олександрії суд виніс вирок старшому офіцеру Нацгвардії за отриманий хабар $1000

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, суд виніс вирок старшому офіцеру Нацгвардії за отриманий хабар $1000, повідомляють «Олександрійські новини».

Суд встановив що зловмисник, будучи старшим офіцером відділення кадрів військової частини 2269 Національної гвардії України надав обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення тимчасово виконуючим обов`язки командира військової частини, за хабар в сумі 1000 доларів США, позитивно вирішити питання зарахування на військову службу за контрактом. Про це можна дізнатися у Єдиному Державному реєстрі судових рішень.

Подія відбулася 15 лютого 2019 року. Близько 13 години 25 хвилин, перебуваючи у салоні автомобіля «Chevrolet Lacetti», зловмисник отримав хабар у сумі 1000 доларів США.

Офіцер беззастережно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України.

Суд ухвалив: Старшого офіцера визнати винним та призначити покарання за частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України у виді штрафу у розмірі однієї тисячі п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати у військових формуваннях посади, пов`язані із комплектуванням та проходженням військової служби особовим складом, на один рік.

Стягнути з нього на користь держави процесуальні витрати на залучення експерта у розмірі десять тисяч двісті вісімдесят чотири гривні.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі заступника начальника відділу кадрів військової частини Національної гвардії.

Фото прес-центру СБ України

0    1595     01.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!