Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині завершилася імунізація диких м’ясоїдних тварин вакциною «Орісвак»

На Кіровоградщині завершилася імунізація диких м’ясоїдних тварин вакциною «Орісвак»

На Кіровоградщині завершилася імунізація диких м’ясоїдних тварин вакциною «Орісвак», повідомляють «Олександрійські новини».

За весь період проведення антирабічної кампанії з використанням авіаційного транспорту, яка розпочалася 11 жовтня 2019 року, над лісовими та польовими угіддями площею 19 285 км² розповсюджено 482 139 принад з вакциною «Орісвак» виробництва ТОВ «Укрветпромпостач». Розповсюдження вакцин проводили шляхом розкидання принад з використанням трьох літаків АН-2. Такий метод є найекономічнішим, інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Всеукраїнська кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу з використанням авіації пройшла в Кіровоградській області вдруге. Завдяки минулорічному проведенню імунізації цього року кількість випадків захворювання тварин на сказ зменшилася втричі в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Робота над забезпеченням епізоотичного благополуччя області щодо захворюваності на сказ триває та знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині розпочинається імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Фото "Pixabay"

0    313     01.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!