Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині мера відсторонено від посади міського голови на час розслідування

На Кіровоградщині мера відсторонено від посади міського голови на час розслідування

На Кіровоградщині мера відсторонено від посади міського голови на час розслідування повідомляють «Олександрійські новини».

За клопотанням прокуратури мера одного з міст області, який підозрюється у спробі протиправного заволодіння державною часткою вартістю 3,8 мільйона гривень у статутному капіталі спільного підприємства відсторонено від посади міського голови, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Відповідну ухвалу постановив Світловодський міськрайонний суд учора, 31 жовтня 2019 року.

Як ми уже повідомляли раніше, міський голова, у змові з групою осіб, сприяв протиправному заволодінню майном міської ради у вигляді частки 50% у статутному капіталі підприємства, шляхом службового підроблення протоколу загальних зборів учасників Зокрема, вказаним протоколом було незаконно виключено міську раду з переліку учасників та позбавлено її зазначеної частки, яка, у свою чергу, необґрунтовано відійшла у власність фізичної особи.

Чиновнику повідомлено про підозру за частиною 3 статті 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині мер міста рейдерством заволодів 50% державної частки майна

Фото Світловодського міськрайонного суду

0    2388     01.11.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!