Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії на ярмарку вакансій пропонували понад 100 професій

В Олександрії на ярмарку вакансій пропонували понад 100 професій

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, на ярмарку вакансій пропонували понад 100 професій

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. До уваги учасників заходу були представлені понад 100 актуальних вакансій. Серед них: слюсар зі складання металевих конструкцій, водій, електромонтер, менеджер, інженер-конструктор, слюсар-сантехнік, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, касир, кухар, офіціант та інші, інформує провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, Олена Дмитрієнко. 

Серед роботодавців, які взяли участь у заході та мають потребу в працівниках – ТОВ «Несс Сервіс», яке розпочинає свою діяльність в селі Новоселівка Олександрійського району, та виробляє електроенергію за допомогою сонячних батарей.

Представник роботодавця повідомив, що товариство потребує електрослюсарів з ремонту та обслуговування електрообладнання, диспетчера та інженера-електрика і надав інформацію про оплату праці, умови та режим роботи. Шукачі роботи, яких зацікавили пропозиції роботодавця, заповнили анкети претендента на посаду та були запрошені для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

Загалом, за результатами заходу понад 10 безробітних громадян запрошені до роботодавців для розв'язання питання власного працевлаштування, у тому числі шляхом стажування на робочому місці.

Також у багатогалузевому ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості взяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги. Понад 10 осіб отримали юридичні консультації.

Фото Кіровоградського обласного центру зайнятості0    495     31.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!