Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії на ярмарку вакансій пропонували понад 100 професій

В Олександрії на ярмарку вакансій пропонували понад 100 професій

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, на ярмарку вакансій пропонували понад 100 професій

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. До уваги учасників заходу були представлені понад 100 актуальних вакансій. Серед них: слюсар зі складання металевих конструкцій, водій, електромонтер, менеджер, інженер-конструктор, слюсар-сантехнік, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, касир, кухар, офіціант та інші, інформує провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, Олена Дмитрієнко. 

Серед роботодавців, які взяли участь у заході та мають потребу в працівниках – ТОВ «Несс Сервіс», яке розпочинає свою діяльність в селі Новоселівка Олександрійського району, та виробляє електроенергію за допомогою сонячних батарей.

Представник роботодавця повідомив, що товариство потребує електрослюсарів з ремонту та обслуговування електрообладнання, диспетчера та інженера-електрика і надав інформацію про оплату праці, умови та режим роботи. Шукачі роботи, яких зацікавили пропозиції роботодавця, заповнили анкети претендента на посаду та були запрошені для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

Загалом, за результатами заходу понад 10 безробітних громадян запрошені до роботодавців для розв'язання питання власного працевлаштування, у тому числі шляхом стажування на робочому місці.

Також у багатогалузевому ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості взяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги. Понад 10 осіб отримали юридичні консультації.

Фото Кіровоградського обласного центру зайнятості



0    601     31.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!