Новини

на попередню сторiнку

У Києві пройшов семінар-навчання з якісного харчування у навчальних закладах

У Києві пройшов семінар-навчання з якісного харчування у навчальних закладах

У Києві пройшов семінар-навчання з якісного харчування у навчальних закладах, повідомляють «Олександрійські новини».

31 жовтня за дорученням прем'єр-міністра України в Києві пройшов тематичний семінар-навчання з питань організації безпечного та якісного харчування в навчальних закладах. У семінарі беруть участь спеціалісти профільних управлінь Держпродспоживслужби, зокрема з Кіровоградської області, а також представники Міністерства освіти і науки, Антимонопольного комітету, Міністерства охорони здоров’я та Мінекономрозвитку. До заходу залучено засновника проєкт «Нове шкільне харчування» Євгена Клопотенка, інформують на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Під час семінару-навчання фахівці розглянули питання зменшення ризиків виникнення випадків гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь у закладах освіти. З метою розв'язання проблеми розроблено низку заходів, зокрема — впровадження системи НАССР, забезпечення закупівлі продуктів лише в операторів ринку, що відповідають вимогам харчового законодавства, притягнення до відповідальності порушників. До того ж планується внести зміни до відповідного законодавства, розробити й затвердити нові норми харчування дітей, покращити матеріально-технічну базу харчоблоків, налагодити постійний та системний контроль за виконанням харчового законодавства, проводити навчання персоналу, задіяного в системі харчування учнів навчальних закладів тощо.

На заході також обговорили випадки виявлення фальсифікованої продукції, що доставляється в навчальні заклади, та звернули увагу на практичний досвід впровадження регіональної цільової програми в Івано-Франківській області, а саме: паспортизацію харчоблоків освітніх закладів. За результатами семінару-навчання кожна з областей повинна розробити конкретний план заходів нагляду і контролю за безпечністю харчування дітей та організувати проведення паспортизації харчоблоків.

Фото з сайту Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області
0    404     31.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!