Новини

на попередню сторiнку

У Приютівці встановлено ліхтарі та знак пішохідний перехід з автономним живленням

У Приютівці встановлено ліхтарі та знак пішохідний перехід з автономним живленням

На Кіровоградщині, у селищі Приютівка Олександрійського району, встановлено ліхтарі та знак пішохідний перехід з автономним живленням, повідомляють «Олександрійські новини».

На автошляху Т-12-15, що проходить через селище Приютівка, службою автомобільних доріг встановлено автономну систему освітлення із застосуванням сонячних панелей перед пішохідним переходом неподалік Олександрійського професійного аграрного ліцею. Зокрема, облаштовано дорожній знак «Пішохідний перехід» з підсвічуванням, призначений для покращення індикації в нічний та сутінковий час, інформує офіційний сайт Приютівської об'єднаної громади.

Електроживлення світлодіодного ліхтаря забезпечуватиме автономна сонячна станція, що складається з сонячної панелі, акумулятора і контролера заряду. Ввімкнення і вимикання освітлення буде здійснюватися в автоматичному режимі, в залежності від зовнішнього освітлення.

Раніше на цьому автошляху з’явилась шумова розмітка, яка дозволяє водію відчувати вібрацію і вплив шуму, при наїзді на таку смугу.

Фото з сайту Приютівської ОТГ


0    302     30.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!