Новини

на попередню сторiнку

У Пантаївці рятувальники нагадали селянам про правила пожежної безпеки

У Пантаївці рятувальники нагадали селянам про правила пожежної безпеки

На Кіровоградщині, у Пантаївці міста Олександрія, рятувальники нагадали селянам про правила пожежної безпеки, повідомляють «Олександрійські новини».

Рятувальники Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів продовжують навчати громадян правила пожежної безпеки у побуті, оскільки з настанням опалювального періоду збільшується ризик виникнення займань у помешканнях, інформує прес-служба У ДСНС в області.

29 жовтня роз’яснювальну роботу провели фахівці Олександрійського міськрайвідділу У ДСНС в області у селі Пантаївка Олександрійського району. Рятувальники навчали селян, як не зашкодити собі та власному майну під час опалювального сезону. Господарям, які користуються пічним опаленням, нагадали, що необхідно систематично перевіряти справність та за необхідності ремонтувати печі, грубки і димоходи, щоб там не було тріщин, вчасно трусити сажу та суворо дотримуватись правил пожежної безпеки при користуванні ними. Порекомендували не доручати догляд за розтопленими печами маленьким дітям та не класти паливо й інші горючі матеріали перед топковим отвором. Рятувальники наголосили, що варто вкрай обережно користуватися електрообігрівачами, оскільки через саморобні або несертифіковані прилади нерідко виникають пожежі. Також власникам домівок порадили не перевантажувати електромережу.

Восени під час робіт на присадибних ділянках та на земельних ділянках нерідко трапляються випадки виявлення застарілих боєприпасів. Тож рятувальники попередили громадян і про цю небезпеку та нагадали, як правильно діяти у таких випадках. На завершення розмови працівники Служби порятунку розповсюдили серед громадян листівки із застереженнями, правилами пожежної безпеки та номером виклику пожежно-рятувального підрозділу – «101».

Фото прес-служба У ДСНС в області


0    140     30.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!