Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині Держпродспоживслужба повернула споживачам 300 тисяч гривень

На Кіровоградщині Держпродспоживслужба повернула споживачам 300 тисяч гривень

На Кіровоградщині Держпродспоживслужба повернула споживачам 300 тисяч гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Майже 300 тисяч гривень повернуто споживачам за неякісні товари та послуги

За 9 місяців поточного року до управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 184 звернення громадян. У ході розгляду звернень фахівцями управління суб’єкти господарювання повернули споживачам кошти за неякісні товари та послуги в сумі 299 500 гривень, інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Протягом звітного періоду фахівці управління захисту споживачів перевірили дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів у 131 суб’єкта господарювання (32 - планово та 99 - позапланово). Під час проведення планових перевірок у 49 суб’єктів господарювання були виявлені порушення. Водночас 17 суб’єктів господарювання відновили права споживачів шляхом повернення коштів за неякісні товари (послуги) або заміни товару на новий (компенсації за неякісну послугу).

Під час перевірок, проведених посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, перевірено безпеку нехарчової продукції на суму 8 153 829 гривень, з них забраковано товари на 1 120 338 гривень. Також спеціалісти проконтролювали виконання 49 приписів щодо усунення порушень у сфері захисту споживачів та надали 177 консультацій суб’єктам господарювання.

Управління захисту споживачів постійно працює в напрямку запобігання порушенням прав споживачів шляхом проведення навчальних семінарів для громадян та суб’єктів господарювання, здійснення інформаційної діяльності тощо. Отримати консультацію з питань, що стосуються прав споживачів, можна за адресою: Кропивницький, вулиця Тараса Карпи, 84. Телефон (0522) 32 14 58.

Фото "Pixabay"
0    199     29.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!