Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбулося відкриття оновленого сервісного центру МВС № 3542

В Олександрії відбулося відкриття оновленого сервісного центру МВС № 3542

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, відбулося відкриття оновленого сервісного центру МВС № 3542. Про це дізнавались журналісти повідомляють «Олександрійські новини».

25 жовтня, відбулося відкриття оновленого сервісного центру МВС, у рамках якого відбулася презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння! 

Це вже 119-ий в Україні сервісний центр Міністерства внутрішніх справ нового зразка та другий оновлений сервісний центр МВС в Кіровоградській області.

В сервісному центрі надають послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, заміни або видачі посвідчень водія, довідки про відсутність судимостей.

Сервісний центр МВС оснащений сучасними технологіями, електронною чергою, камерами відеоспостереження, планшетом для оцінки якості клієнта. Тут є і дитячий куточок і буккросинг.

У сервісному центрі працює 14 працівників. Для відвідувачів у наявності 8 робочих місць. Є електронний кабінет водія в якому кожен громадянин України за допомогою електронного ключа або банкінг-сервісу може:

  • перевірити наявність водійського посвідчення;
  • наявність міжнародного посвідчення;
  • наявність свого транспортного засобу: чи є він в обмеженнях, чи відсутній в обмеженнях;

Через електронний кабінет водія можна замовити довідку про наявність чи відсутність судимості.

Започаткована послуга таємний клієнт. Кожен відвідувач може оцінити роботу сервісного центру відповівши на ряд питань. 

Під час презентації було проведено тренінг «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Біло продемонстровано імітаційні окуляри «Drunk Busters»  за допомогою яких можна протестувати вплив алкоокулярів на людську свідомість і сприйняття, також учасникам пропонувалося перевірити власну здатність до координації рухів під впливом такого імітаційного пристрою.


0    1068     25.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!