Новини

на попередню сторiнку

Працівники САД розшукують крадіїв-вандалів системи зовнішнього освітлення (фото)

Працівники САД розшукують крадіїв-вандалів системи зовнішнього освітлення (фото)

Працівники САД розшукують крадіїв-вандалів системи зовнішнього освітлення, повідомляють «Олександрійські новини».

Зовсім нещодавно на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області були встановлені системи зовнішнього освітлення. Лампи облаштували на майданчиках для зважування транспорту, аби забезпечити можливість цілодобової роботи пересувного габаритно-вагового комплексу: по п’ять на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв біля села Степове, на М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине біля села Пантаївка та в Олександрівському районі на кордоні з Черкащиною на дорозі Н-01. Крім того, освітлення встановили їх і на всіх пішохідних зонах по дорозі М-04. Витрати на зовнішнє освітлення цього року склали 1,5 мільйони гривень, інформую на сайті Служби автомобільних доріг.

Сьогодні 24 жовтня, невідомі один такий ліхтар разом з сонячною панеллю та акумулятором викрали, а два пошкодили. Сума збитків, які понесе САД – 67 650 гривень. Подія сталася на дорозі Знам’янка-Луганськ-Ізварине біля села Щасливе Олександрійського району.

Представники служби автомобільних доріг звернулися з заявою до поліції, тож розшукувати зловмисників будуть правоохоронці.

Якщо вам відома інформація про тих, хто скоїв даний злочин, просимо повідомити до поліції.

Нагадаємо, ліхтарі зовнішнього автономного освітлення встановлені з метою підвищення рівня безпеки на дорогах області.

Вмикається та вимикається світло автоматично, залежно від часу настання сутінок. Сам же ліхтар складається зі світлодіодної лампи, акумулятора та панелі, що накопичує сонячну енергію. Всі комплектуючі виготовлені в Україні і підтвердженні вітчизняним сертифікатом якості.

Це вже не перший досвід встановлення автономного освітлення на дорогах загального користування в області. У 2017 році такі ліхтарі були встановлені на відремонтованому шляхопроводі в Олександрії та на кількох пішохідних переходах.

Фото САД
0    1335     24.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!