Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії продовжують заготовляти піщано-сольову суміш

В Олександрії продовжують заготовляти піщано-сольову суміш

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, продовжують заготовляти піщано-сольову суміш для посипання тротуарів та доріг, повідомляють «Олександрійські новини».

У рамках підготовки до зими комунальне підприємство «Благоустрій» займається заготівлею протиожеледних матеріалів, інформує Олександрійська міська рада..

Придбано відсів для посипання тротуарів, сіль і пісок для обробки доріг та змішано 800 тонн піщано-сольової суміші.

На сьогодні заготовлено 70% необхідної кількості протиожеледних матеріалів, а протягом двох тижнів планується повністю забезпечити запас, що становитиме близько 2 тисяч тонн.

На сайті «ProZorro» можна дізнатися про дві закупівлі піску: 660 тонн за 92,4 тисячі гривень та 750 тонн за 105 тисяч гривень відповідно. 

Закупівля в обох випадках відбувалась за неконкурентною процедурою – звіт про укладений договір.

Замовником придбання послуги стало КП "Комунальне підприємство "Благоустрій" Олександрійської міської ради". 

В торгах за 660 тонн піску взяло участь одне підприємство: суб'єкт середнього підприємництва Капущак Юрій Іванович. Строк постачання піску до 21 жовтня 2019 року.

Підприємець за інформацією Clarity Project - бази даних і системи аналітики публічних закупівель ProZorro - має досвід участі у 5 публічних закупівлях.

З цих закупівель у 5 випадках він здобув перемогу. Уклав 5 договорів з надання послуг з постачання гравію, піску, щебеню і наповнювачу на загальну суму 153 526.99 гривень.

В торгах за 750 тонн піску взяло участь одне підприємство: суб'єкт середнього підприємництва Фундовий Володимир Миколайович. Строк постачання піску до 31 грудня 2019 року.

Підприємець за інформацією Clarity Project - бази даних і системи аналітики публічних закупівель ProZorro - має досвід участі у 4 публічних закупівлях.

З цих закупівель у 4 випадках він здобув перемогу. Уклав 3 договори з надання послуг з постачання гравію, піску, щебеню і наповнювачу на загальну суму 303 тисячі гривень.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що в Олександрії придбали сіль для приготування протиожеледної суміші

Фото Сучасної Олександрії


0    348     24.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!