Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії начальник УЖКГ, депутат облради напав на журналіста

В Олександрії начальник УЖКГ, депутат облради напав на журналіста

В Олександрії начальник У ЖКГ, депутат облради напав на журналіста, повідомляють «Олександрійські новини».

23 жовтня, депутат Кіровоградської обласної ради від Опозиційного блоку, начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Олександрійської міської ради Геннадій Лоцман напав на місцевого журналіста, редактора сайту “Тексти. Олександрія” Віктора Голобородька, штовхав та намагався вибити з рук камеру. Про це журналіст повідомив на своєму сайті.

Журналіст отримав інформацію про блокування міського звалища комунальниками. Саме біля звалища і трапився інцидент де журналіст вів відеознімання.

“Мені зателефонували місцеві мешканці з проханням висвітлити ситуацію навколо сміттєзвалища. Туди буцімто приїхали підпорядковані управлінню ЖКГ працівники, заблокувавши в'їзд. Близько першої ночі я прибув на місце та почав відеофіксацію події. В кадр потрапив автомобіль Геннадія Лоцмана, що, судячи з усього, не сподобалось останньому. Чиновник-депутат накинувся на мене, спробував вибити з рук фотоапарат, почав штовхати”, – розповів Віктор Голобородько.

Після цього журналіст намагався нейтралізувати конфлікт. Але погрози продовжувались. Коли навколо зібралось достатньо багато людей, пан Геннадій зник з місця події, стрибнувши у машину і тікаючи із місця події.

“Одразу після цього поїхав до поліції – написав заяву про перешкоджання журналістській діяльності та вчинений напад. У лікарні зафіксували отримані ушкодження: нічого серйозного, трохи руку зачепило, та все ж. Справу буду доводити до кінця, а то це вже переходить будь-які межі адекватності”, – резюмував журналіст.

На своїй сторінці фейсбук Віктор Голобородько прокоментував події: «Виявляється прокуратура та інші правоохоронці реагують на невиконання рішення суду. Вже вручено повістки керівникам комуналки. Можливо саме тому така реакція на журналістів, які не промовчали в свій час і повідомили про проблему.

Друге: очікую рішення поліції по моїй заяві про вчинення кримінального злочину – перешкоджання законній журналістській діяльності Геннадієм Лоцманом - керівником У ЖКГ міста, депутатом Кіровоградської обласної ради.

Третє: вчора виявляється привезли чергову партію відходів, які відповідно до договору складуються на звалищі. Це – ті самі хімічно нейтральні речовини, що схожі на пісок за своїми властивостями. Скажімо так, по тим документам, які я читав — це набагато краще, ніж пластикове сміття яке масово викидається в місті на звалище. Є висновки і навіть заміри рятувальників, які жодних порушень чи теоретичних навіть відхилень про радіаційний стан не виявили». 

Фото з сайту imi.org.ua0    1349     24.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!