Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії винесли вирок крадію металу, бідонів та 14 мішків зерна кукурудзи

В Олександрії винесли вирок крадію металу, бідонів та 14 мішків зерна кукурудзи

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, винесли вирок крадію металу, бідонів та 14 мішків зерна кукурудзи, повідомляють «Олександрійські новини».

Про це можна дізнатися у вироку Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 17 жовтня 2019 року.

Кримінальне провадження, внесене 20 квітня 2018 року до Єдиного Державного реєстру судових рішень розглянуто у відкритому судовому засіданні в Олександрії в режимі відео конференції з Ленінським районним судом Кіровограда та Новгородківським районним судом Кіровоградської області.

Суд встановив, що зловмисник, раніше судимий, у першому епізоді о півночі 5 квітня 2018 року, проник через вікно до нежитлового будинку. З приміщення викрав двохконфорочну плиту пічного опалення, два алюмінієві відливи, 6 металевих билець від ліжка, металеву двох колісну тачку, металеві миски та відра.

Своїми діями злочинець спричинив потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 1074 гривень.

Своїми протиправними діями крадій вчинив правопорушення, передбачене частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Крім того, 18 квітня 2018 року близько 23 години чоловік вчинив крадіжку зерна кукурудзи, яка належала його батькові та яке зберігалося за місцем проживання останнього. Впевнившись, що за його злочинними діями ніхто не спостерігає, викрав з приміщення сараю 14 мішків з зерном кукурудзи загальною вагою 500 кілограмів. З викраденим майном зник, спричинивши батьку матеріальну шкоду на суму 2700 гривень.

Своїми протиправними діями він вчинив кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України.

Крім того, 24 серпня 2018 року близько 12 години дня чоловік перебував за місцем проживання батька і викрав з хати алюмінієвий бідон, місткістю 40 літрів і зник, викраденим майном, заподіявши батьку матеріальних збитків на суму 395 гривень.

Своїми протиправними діями злодій вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, тобто кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України.

Крім цього, 8 жовтня 2018 року близько 11 години чоловік знаходячись на подвір`ї чужого домоволодіння, за допомогою ножа вийняв скло з вікна сараю, проник до приміщення. Викрав електропровідні кабелі та алюмінієвий бідон місткістю 10 літрів. З викраденим майном крадій зник з місця скоєння кримінального правопорушення, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 376 гривень.

Своїми протиправними діями вчинив викрадення крадіжку, вчинену повторно, поєднану з проникненням в інше приміщення, тобто кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні даних злочинів визнав повністю. У вчиненому розкаюється, жалкує про вчинене. 

Обставиною, яка пом`якшує покарання, є щире каяття.

6 вересня 2019 року вироком Кіровоградського районного суду Кіровоградської області обвинувачений засуджений за частинами 2 і 3 статті 185, частиною 3 статті 186, частиною 1 стаття 70, частиною 4 стаття 70 Кримінального кодексу України до 4 років 3 місяців позбавлення волі. Строк відбування покарання рахується з 10 травня 2019 року. Вирок набрав законної сили 7 жовтня 2019 року.

На підставі частини 4 статті 70 Кримінального кодексу України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного за даним вироком більш суворим покарання, призначеним за вироком Кіровоградського районного суду Кіровоградської області від 6 вересня 2019 року, призначити остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 3 місяці.

Строк відбування покарання рахувати з 17 жовтня 2019 року.

Фото "Pixabay"

0    380     23.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!