ФК «Олександрія» вела досить солідну атакувальну гру проти ФК «Динамо»

21.10.2019 00:00:000 переглядівАвтор: admin
/news/24666-fk-oleksandriya-vela-dosit-solidnu-atakuvalnu-gru-proti-fk-dinamo

ФК «Олександрія» вела досить солідну атакувальну гру проти ФК «Динамо», повідомляють «Олександрійські новини».

Матч 11 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020 «Динамо» – «Олександрія» закінчився з рахунком 1:0 на користь киян.

Центральний поєдинок 11-го туру української Прем’єр-ліги. Зустрічаються два учасники групового етапу Ліги Європи, у яких попереду матчі на європейській арені. Однак, незважаючи на важливість цих поєдинків, і Динамо, і Олександрії є що втрачати у внутрішній першості. Переможець цієї пари підніметься на другу сходинку в турнірній таблиці, інформує офіційний сайт футбольного клубу “Олександрія”.

Господарі на початку матчу грають першим номером. Олександрія захищається. На 5-й хвилині Фран Соль міг відкривати рахунок, але пробив невдало. На 7-мій хвилині Третьяков втратив хорошу можливість для взяття воріт, але пробиває вище. На 13 хвилині чергова контратака олександрійців, кіпер динамівців на виході грає невдало, але захисники рятують від «пожежі», перевівши м’яч в аут. Поступово гра вирівнюється: господарі тиснуть, гості відповідають швидкими контратаками.

На 32-й хвилині швидка атака підопічних Михайличенка завершується взяттям воріт: Де Пена низько подав на Миколенка, який замкнув передачу, забивши в падінні головою – 1:0

Олександрія намагається не відсиджуватися в обороні, господарі змушені захищатися. Нажаль, два кутових поспіль на ворота Бущана не приносять команді Шарана бажаного результату.

Другий тайм розпочинається за сценарієм гравців «Динамо», олександрійці вимушені захищатися, але не забувають турбувати голкіпера Бущана.

На 50-й хвилині удар Гречишкіна зі стандарту призводить до кутового, після розіграшу якого, Дубра головою пробиває вище воріт. «Олександрія» починає діяти більш сміливіше, пробуючи пройти по флангах. Обидві команди шукають варіанти для взяття воріт суперника.

На 64 й хвилині Ковалець намагається пробити з-за меж штрафної, м’яч летить вище воріт. Вже за хвилину швидка контратака підопічних Володимира Шарана могла призвести до гола, але м’яч стає легкою здобиччю кіпера динамівців.

На 69-й хвилині Кирило Ковалець біля штрафного суперника заробляє штрафний. Пробиває Гречищкін. Вдало спрацьовує «стінка».

На 76 хвилині Фран Соль, увірвавшись до штрафної, спробував пробити. Голкіпер «Олександрії» вдало грає на виході.

84-та хвилина – «пожежа» в штрафній «Динамо»: непорозуміння кіпера і захисника призводять до кутового.

На 89 хвилині чудова атака олександрійців могла б завершитися голом, але Банада пробиває невдало.

Останні хвилини матчу дуже напружені. «Олександрія» всіма силами атакує, але безрезультатно. Свисток арбітра  фіксує мінімальну перемогу футболістів «Динамо»- 1:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.