Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії проведено захід CodeFest 2.0 «Грай та програмуй»

В Олександрії проведено захід CodeFest 2.0 «Грай та програмуй»

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, 11 жовтня проведено захід CodeFest 2.0 «Грай та програмуй», повідомляють «Олександрійські новини».

Організатором заходу CodeFest 2.0 «Грай та програмуй» стала дитяча бібліотека імені Юрія Гагаріна. Це стало можливо завдяки організації Meet and Code, яка з 2017 року оголошує конкурс на отримання грантів на проведення подій, пов’язаних із програмуванням та кодуванням в рамках Європейського тижня кодування. Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup. У цьому році Олександрійська ЦБС подала на конкурс шість подій, дві з яких були підтримані та отримали фінансування.

Дві команди школярів молодших класів вчилися збирати роботів та програмувати. 

За допомогою сайту Code Combat.com і конструкторів LEGO діти збирали роботів. Надалі програмували їх, і самі керували ними. Друга команда школярів обирала собі героя і писала програму його руху до цілі незважаючі на перешкоди. 

По закінченню, учасники заходу, отримали у подарунок флешки.
0    408     18.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!