Новини

на попередню сторiнку

Стали відомі подробиці смерті 12-річного школяра від струму у Пантаївці

Стали відомі подробиці смерті 12-річного школяра від струму у Пантаївці

Стали відомі подробиці смерті 12-річного школяра від струму у Пантаївці, повідомляють «Олександрійські новини».

15 жовтня 2019 року, близько 18 години на станції Пантаївка (Кіровоградська область) на даху поїзда вагону-зерновоза смертельно травмовано електрострумом контактної мережі 12-річного хлопця, інформує прес-центр регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця".

Постраждалий - учень сьомого класу, мешканець Кривого Рогу, який приїхав з батьками до бабусі, яка мешкає у селищі Пантаївка. Відомо, що школяр перебував на станції разом із товаришем - місцевим мешканцем 2006 року народження, який і повідомив про випадок черговому по переїзду. Обставини та причини нещасного випадку з’ясовуються.

У регіональній філії «Одеська залізниця» з 15 жовтня розпочався місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, зокрема учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, що розташовані, насамперед, у районах, прилеглих до залізничних колій.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема:

  • перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
  • ходіння по залізничних коліях;
  • посадка та висадка під час руху поїзда;
  • перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

З початку року залізничним транспортом на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», через недотримання «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України», травмовано 65 чоловік, 43 із них смертельно. До того ж серед постраждалих 10 дітей (3 смертельно).

Залізничники вкотре попереджають, що об’єкти залізничної інфраструктури не місце для розваг та селфі.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що у Пантаївці від струму 27 тисяч вольт загинув хлопчик.

0    1075     18.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!