Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині за січень-серпень середня зарплата становила 7551 гривню

На Кіровоградщині за січень-серпень середня зарплата становила 7551 гривню

На Кіровоградщині за січень-серпень середня зарплата становила 7551 гривню, повідомляють «Олександрійські новини».

Розвиток харчової промисловості є одним з пріоритетних напрямків економічної політики держави та області зокрема. Виробництво харчових продуктів та напоїв традиційно займає одне з провідних місць у промисловості Кіровоградщини, інформує перший заступник начальника Головного управління статистики у Кіровоградській області Н. Гарник.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції області у січні-серпні 2019 року питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 35% на суму 7,4 мільярда гривень.

Як (коли) порівняти з січнем-серпнем 2018 року випуск промислової продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів збільшився на 24%. Підприємствами області вироблено: олії соняшникової та її фракцій, нерафінованих (крім хімічно модифікованих) – 543,3 тисячі гривень, олії соняшникової та її фракцій, рафінованих (крім хімічно модифікованих) – 81,4 тисячі гривень, олії соєвої та її фракцій, нерафінованих (крім хімічно модифікованих) – 29,8 тисячі гривень, виробів ковбасних – 10,4 тисячі гривень, борошна пшеничного чи пшенично-житнього – 8,1 тисячі гривень, виробів кондитерських з цукру інших – 7 тисяч гривень, хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання – 6,3 тисячі гривень, сирів сичужних та плавлених – 0,4 тисячі гривень.

У січні-серпні 2019 року середньооблікова кількість штатних працівників (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів склала 9,9 тис. осіб. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 7551 гривні.

Поліпшення якості харчових продуктів потребує впровадження сучасних технологій, модернізації виробництва. Так, у січні-червні 2019 року підприємствами харчової промисловості освоєно 202,4 мільйона гривень капітальних інвестицій, що становило 42,1% загального обсягу інвестицій, освоєних промисловими підприємствами області.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині за 9 місяців найбільше подорожчали фрукти – 28%.

Фото "Pixabay"

0    290     16.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!