Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії письменники-близнюки Капранови презентували нову книгу

В Олександрії письменники-близнюки Капранови презентували нову книгу

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, письменники-близнюки Капранови презентували нову книгу. Про їх творчість дізнавались журналісти «Олександрійських новин».

Дмитро і Віталій вперше відвідали Олександрію і відчули задоволення від стану бібліотек міста.

«Ми вперше у вашому місті і зараз, як Колумби відкрили для себе новий світ — Олександрію. Найбільше вразила бібліотека, тому що ми більше сотні райцентрів об’їхали, і в такому стані, такого рівня розвитку бібліотек, мабуть, лічені в Україні взагалі. Для нас це сюрприз і дуже приємна несподіванка, тому що там де хороші бібліотеки, там живуть і хороші люди» - розповідають Дмитро і Віталій Капранови.

З собою брати привезли свою найновішу спільну книгу «Паперові солдати».


Реальна історія про двох українців, які зустрілись у Варшаві 1929 року. Один майбутній мультиплікатор Діснея — Білл Титла, другий — Ніл Хасевич, головний художник УПА.

Презентували книгу широкому колу читачів, які зібрались на презентацію у читальному залі Центральної міської бібліотеки. Цікавилися новинкою, як молодь, так і люди старшого віку.

До речі, це не перша книга авторів. Раніше побачили світ такі видання як: «Кобзар 2000» (+ Нові розділи, + Найновіші розділи), «Майдан. Таємні файли», «Забудь-річка», «Щоденник моєї секретарки», «Зоряний вуйко», «Розмір має значення», «Приворотне зілля»."Наш тур — це хронічне захворювання, яке триває вже досить довго, безперервно. І правда в тому, що наша задача — зустрітися з читачами у місцях їхнього проживання, а не тільки в місцях суперконцентрації, типу Києва, Дніпра чи Кропивницького. Ми просто хочемо потиснути читачеві руку, і щоб він читав нові книжки" - зазначають письменники.Дії братів Капранових, разом з Українським культурним фондом, який виділив фінансування на тур, направлені на реальну підтримку інвалідів, інвалідів АТО, тисяч людей з інвалідністю. Ці люди отримають книжку безкоштовно. Головне — щоб вони могли читати й надихатися.  Що не все пропало. Що були люди, які навіть з таких позицій досягали великих успіхів.
Тур фінішує у Черкасах на книжковому фестивалі в суботу. Такі тури дають можливість зустрітися з 6-7 громадами.
0    435     11.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!