Новини

на попередню сторiнку

З 18 жовтня на Кіровоградщині стартує спільна операція "Мігрант"

З 18 жовтня на Кіровоградщині стартує спільна операція

З 18 жовтня на Кіровоградщині розпочинається активний етап всеукраїнських  профілактичних заходів з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант», повідомляють «Олександрійські новини».

Протягом цього тижня проходить підготовка до операції, яка проводитиметься спільними силами міграційної служби, національної поліції області та обласного Управління Служби безпеки, інформує управління ДМС у Кіровоградській області.

Загалом з початку року виявлено 125 неврегульованих мігрантів, відносно 114 прийнято рішення про примусове повернення. 

Виконано рішення судів про примусове видворення з України відносно 5 іноземців та 1 громадянин іншої держави знаходиться у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, очікуючи на отримання з консульської установи паспорта та видворення за межі країни. 

Відносно 358 іноземців працівники підрозділів Управління Державної міграційної служби області склали адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (частиною 1 статті 203 Кодекс України про адміністративні правопорушення) та 101 громадянина України притягнено до відповідальності за сприяння незаконному проживанню, працевлаштуванню, навчанню іноземців (статті 204-206 КУпАП).

Фото "Pixabay"

0    192     10.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!