Новини

на попередню сторiнку

Держпродспоживслужба нагадує про норми повітряно-теплового режиму в закладах

Держпродспоживслужба нагадує про норми повітряно-теплового режиму в закладах

Держпродспоживслужба Кіровоградської області нагадує про необхідність дотримання повітряно-теплового режиму в закладах освітніх, лікувальних та соціальної сфери, повідомляють «Олександрійські новини».

Впродовж останніх днів середньодобова температура знижується, однак опалювальний сезон в області ще не розпочався. У зв’язку з цим Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області нагадує керівникам навчальних, лікувально-профілактичних закладів, закладів соціальної сфери про необхідність дотримання повітряно-теплового режиму відповідно до гігієнічних вимог.

Так, згідно з санітарними нормами, оптимальною температурою у групових осередках дошкільних навчальних закладів є +19-23°C, в класах і кабінетах загальноосвітніх навчальних закладів - +17-20°C, палатах лікувально-профілактичних закладів для дорослих - +20°C, післяопераційних палатах та палатах для новонароджених - +25°C, інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Крім цього, з метою профілактики та недопущення погіршення епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних захворювань в організованих колективах Держпродспоживслужба області рекомендує посилити протиепідемічний режим. Йдеться про недопущення до організованих колективів дітей з симптомами гострих респіраторних захворювань. У разі відсутності понад 20 відсотків дітей в групі чи класі необхідно вжити обмежувальні заходи.

Фото "Pixabay"


0    325     10.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!