Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії 12 жовтня зміниться рух автобусів через площу Соборну

В Олександрії 12 жовтня зміниться рух автобусів через площу Соборну

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, 12 жовтня зміниться рух автобусів через площу Соборну, повідомляють «Олександрійські новини».

У зв’язку з проведенням у місті Олександрії 12 жовтня Покровського ярмарку та відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільних гонок, буде перекрито проїзд для всіх видів автотранспорту через площу Соборну протягом всього дня, інформують у міській раді.

Рух буде перекрито з 7 до 21.30 години 12 жовтня.

Маршрути №№ 2, 4 будуть виконуватися за схемою: залізничний вокзал – вулиця Діброви – проспект Соборний – поворот направо, зупинка за Політехнічним коледжем – вулиця Григорія Усика – вулиця Свято-Миколаївська – вулиця Перспективна – проспект Соборний і далі по маршруту.

Маршрути №№ 5, 7, 9, 12, що курсують від Райпобуткомбінату будуть виконуватися за схемою: проспект Соборний – вулиця Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал – залізничний вокзал – вулиця Діброви – проспект Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі по маршруту.

Маршрути №№ 3, 81, які рухатимуться з боку Райпобуткомбінату, будуть виконуватися за схемою: проспект Соборний – вулиця Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – вулиця Братська (навпроти банку «Аваль») – вулиця Діброви і далі по маршруту.

Маршрут № 11, що рухається з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: Південний мікрорайон – автовокзал – залізничний вокзал – вулиця Діброви і далі по маршруту.

Маршрут № 15, який курсує з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: проспект Соборний – вулиця Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал – залізничний вокзал – вулиця Діброви – проспект Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі по маршруту.

Маршрути №№ 14, 16, 17, 18 що курсують від «Проліску» будуть виконуватися за схемою: зупинка «Пролісок» – площа Покровська – проспект Соборний – вулиця Діброви – залізничний вокзал – автовокзал – вулиця Перспективна – вулиця Братська (зупинка гуртожиток «Юність») – вулиця Софіївська – проспект Соборний і далі по маршруту.

Фото Сучасної Олександрії

0    378     09.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!