Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії учні ЛІТ за допомогою смартфону пройшли квест з історії міста (фото)

В Олександрії учні ЛІТ за допомогою смартфону пройшли квест з історії міста (фото)

В Олександрії учні ЛІТ за допомогою смартфону пройшли квест з історії міста

Проєкт реалізовується у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup, інформують на сайті Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Організатори заходу над завданнями думали довго, щоби скласти їх цікавими та загадковими, що і вдалося в кінцевому результаті. На початку квесту є підказка, яка дозволяє знайти місце з наступною підказкою, і так далі, до фінальної мети. 

У квесті взяли участь учні Ліцею інформаційних технологій, який тривав майже три години. Кожна з них на старті отримала свій маршрут із 6 туристичними локаціями. Основне знаряддя квесту – смартфон. Дівчата та хлопці за підказками мали знайти пам'ятники Олександрії, зчитати за допомогою QR-коду історію їх відкриття та вирішити завдання з програмування чи розв'язати логічне завдання.

З кожного отриманого шифру потрібно було скласти кодове слово і розкодувати його вже в бібліотеці, після проходження всього квесту.

Переможцем квесту «Історія міста Олександрія через призму програмування» стала команда учнів, яка прибігла до бібліотеки першою. Кожен з них отримав подарунок переможця – флешку, а учасники другої команди з відривом у три хвилини отримали подарунки у вигляді дзеркального кубика Рубика. Всі діти отримали дипломи учасників заходу Meet and Code та сфотографувалися на пам'ять.

Фото з сторінки фейсбук Центральної міської бібліотеки міста Олександрія


0    305     09.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!