Новини

на попередню сторiнку

У селищі Олександрійське рятувальники провели рейд у житловому секторі

У селищі Олександрійське рятувальники провели рейд у житловому секторі

На Кіровоградщині, у селищі Олександрійське міста Олександрія, рятувальники провели рейд у житловому секторі повідомляють «Олександрійські новини».

З початку 2019 року на Україні на відкритій території та у природних екосистемах виникло понад 40 тисяч пожеж. Причиною такої ситуації залишається людський фактор. Саме громадяни найчастіше провокують пожежі у природних екосистемах, спалюючи сміття на відкритих територіях чи навіть у себе на подвір’ях, інформує фахівець 2 Державного пожежно-рятувального загону міста Олександрія С.Шабанова.

Про наслідки такої діяльності нагадують рятувальники під час проведення рейдів у житловому сектору. 7 жовтня поточного року провели рейд у селищі Олександрійське. Під час спілкування з мешканцями наголосили на забороні спалювання сухої трави та очерету, пояснили, що полум’я може перекинутися на житлові будинки чи господарчі споруди, завдавши значних збитків. Тому категорично забороняється розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності, на полях та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці. Слід пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й вашому життю і здоров’ю.

Фото У ДСНС


0    253     07.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!