Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії на вулиці Першотравневій викрали 65 метрів кабелю зв’язку

В Олександрії на вулиці Першотравневій викрали 65 метрів кабелю зв’язку

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, на вулиці Першотравневій викрали 65 метрів кабелю зв’язку, повідомляють «Олександрійські новини».

19 серпня до Олександрійського відділу поліції на дійшло повідомлення з приводу того, що в ніч на 17 серпня невстановлена особа, таємним шляхом відкрила кришку люків оглядових колодязів по вулиці Першотравневій здійснила крадіжку кабелю зв’язку довжиною 65 метрів, чим завдала матеріальної шкоди ПАТ «Укртелеком» на суму більше 42 тисяч гривень , повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

В ході проведення слідчо-розшукових заходів в скоєнні кримінального правопорушення було викрито 24-річного мешканця міста. За фактом було порушено кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Покарання за цією статтею передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що в Олександрії злочинець викрав 120 метрів кабелів зв’язку майже на 50 000 гривень.

Фото "Pixabay"


0    415     04.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!