Новини

на попередню сторiнку

На теренах Приютівської ОТГ проводиться поточний ремонт автомобільних доріг

На теренах Приютівської ОТГ проводиться поточний ремонт автомобільних доріг

На Кіровоградщині, на теренах Приютівської ОТГ Олександрійського району проводиться поточний ремонт автомобільних доріг, повідомляють «Олександрійські новини».

Окрім проведення поточних ремонтів асфальтного покриття, впродовж 2019 року, в межах Приютівської об’єднаної територіальної громади активно проводились й капітальні ремонти, інформує офіційний сайт Приютівської об'єднаної громади.

Зокрема, роботи з комплексного відновлення асфальтного покриття проводились у селі Костянтинівка по вулиці Центральній, відрізку шляху між селами Протопопівка та Бандурівка, частині покриття по вулиці Козацькій у Протопопівці та вулиці Шевченко у Піщаному Броді. На цьому роботи з капітального ремонту доріг у громаді не зупиняються.

У вересні місяці, в межах селі Головківка також капітально відремонтували частину автомобільної дороги. Працівники підрядної організації виконали роботи з комплексного відновлення близько 370 метрів ділянки дороги по вулиці Миру. Проведення ремонтних робіт на цьому відрізку дороги було досить важливим, оскільки по вказаній вулиці курсує не лише рейсовий автобус, а й шкільний. 

На ремонт вказаної ділянки дороги було витрачено 773 тисяч гривень коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що у Приютівці новостворене ОСББ отримає кредит на утеплення будинку.

Фото з сайту Приютівської ОТГ
0    247     03.10.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!