Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії Вища народна школа започаткувала два нових напрямки навчання

В Олександрії Вища народна школа започаткувала два нових напрямки навчання

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, Вища народна школа започаткувала два нових напрямки навчання. Про це дізнавались журналісти «Олександрійських новин».

В олександрійський Вищий народній школі, слухачами якої є переважно люди поважного віку, розпочався новий навчальний рік. Урочисте відкриття відбулося 27 вересня у бібліотеці для юнацтва.

Вища народна школа навчає людей старшого віку вже протягом семи років. У цьому навчальному році Вищу народну школу відвідуватимуть 156 слухачів, які навчатимуться за 9 напрямками. Це, до речі, 28 слухачів більше, ніж минулі роки.

Перший напрямок - "Електронні послуги і сервіси". Другий - "Українська мова".

Особливість навчання — відсутність відміток і балів. Головне завдання, навчити кожного слухача користуватися електронними послугами, як вимоги часу. Здебільшого, це стосується людей поважного віку, які потребують особливої уваги при навчанні користуванням комп’ютерними програмами та сервісами.

Те саме стосується і оволодінням слухачами старшого віку українською мовою. Це перед усім пов'язано з тим, що держава переходить на використання української мови в усіх гілках влади, організаціях та установах. Доводиться заповнювати форми та бланки держаною мовою, що у деяких громадян викликає певні труднощі.
0    355     30.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!